Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Reset
es: Restablecer

en: Password
es: Contraseña

en: Quote
es: Cotización

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Notes
es: Notas

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Owner
es: Propietario

en: Jobs
es: Empleos

en: Quotes
es: Citas

en: Provider
es: Proveedor

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Project name
es: Nombre del Proyecto

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Changed
es: Modificado

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Service
es: Servicio

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Quote settings
es: Opciones de presupuesto

en: Source language
es: Idioma de origen

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones

en: Master
es: Máster

en: Content language and translation
es: Idioma de contenido y traducción
