Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
