Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Owner
gl: Propietario

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Service
gl: Servizo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Quote settings
gl: Configuración de usuario

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
