Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
