Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
