Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
