Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Quote
lt: Kaina

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Service
lt: Paslauga

en: Quote settings
lt: Kainos nuostatos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
