Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ
