Venga Gateway Connect for Drupal (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Service
sk: Služba

en: Offset
sk: Ofset

en: Quote settings
sk: Nastavenia sadzieb

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Accept all
sk: Prijať všetko
