Views Entity Operation Access (2.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Views
de: Ansichten

en: Operation
de: Aktion

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Not defined
de: Nicht definiert

en: Parameter name
de: Name des Parameters

en: Missing entity type
de: Fehlender Entitätstyp
