Views Entity Operation Access (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: Operation
id: Operasi

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Not defined
id: Tidak terdefinisikan
