Veracity VQL (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: User
az: İstifadəçi

en: Color
az: Rəng

en: Goal
az: Məqsəd

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: About
az: Haqqında
