Veracity VQL (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: User
be: Карыстальнік

en: Color
be: Колер

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: About
be: Аб
