Veracity VQL (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Goal
ca: Objectiu

en: 3 Months
ca: 3 mesos

en: Date range
ca: Interval de dates

en: About
ca: Detalls
