Veracity VQL (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: User
cs: Uživatel

en: Color
cs: Barvy

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: About
cs: Popis
