Veracity VQL (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Color
da: Farve

en: Goal
da: Mål

en: 3 Months
da: 3 måneder

en: Date range
da: Datointerval

en: About
da: Om
