Veracity VQL (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
