Veracity VQL (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Color
et: Värv

en: Date range
et: Ajavahemik

en: About
et: Programmist

en: Access Key
et: Kiirklahv
