Veracity VQL (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Color
hr: Boja

en: About
hr: Opis
