Veracity VQL (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: User
is: Notandi

en: Color
is: Litur

en: About
is: Um
