Veracity VQL (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Value
ja: 値

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Color
ja: 色

en: Goal
ja: 目的

en: 3 Months
ja: 3ヶ月

en: Date range
ja: 日付の範囲

en: About
ja: アバウト

en: Access Key
ja: アクセスキー
