Veracity VQL (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Color
kk: Түс
