Veracity VQL (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Color
ml: നിറം
