Veracity VQL (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Color
pl: Kolor

en: Goal
pl: Cel

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: Date range
pl: Zakres dat

en: About
pl: O stronie

en: Access Key
pl: Klucz dostępu

en: Revert to Default
pl: Przywróć do stanu domyślnego
