Veracity VQL (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: User
ro: Utilizator

en: Color
ro: Culoare

en: Date range
ro: Interval dată

en: About
ro: Despre

en: Activity ID
ro: ID Activitate
