Veracity VQL (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Color
uk: Колір

en: Goal
uk: Мета

en: 3 Months
uk: 3 місяці

en: Date range
uk: Період часу

en: About
uk: Про модуль

en: Access Key
uk: Ключ доступу
