Veracity VQL (1.1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: Top
hi: ऊपर

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Bottom
hi: तल

en: Color
hi: रंग

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Formats
hi: प्रारूप

en: Date range
hi: तारीख सीमा

en: About
hi: के बारे में
