Veracity VQL (1.1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: User
lv: Lietotājs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Color
lv: Krāsa

en: Goal
lv: Mērķis

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Formats
lv: Formāti

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: About
lv: Par
