Veracity VQL (1.1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Top
ru: Вверху

en: User
ru: Пользователь

en: Bottom
ru: Снизу

en: Color
ru: Цвет

en: Goal
ru: Цель

en: 3 Months
ru: 3 месяца

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Formats
ru: Форматы

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: File Name
ru: Имя файла

en: About
ru: Информация

en: Activity ID
ru: Название занятия

en: Access Key
ru: Горячая клавиша

en: Revert to Default
ru: Вернуть к настройкам по умолчанию
