Veracity VQL (1.1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Enabled
ast: Activáu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: User
ast: Usuariu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Formats
ast: Formatos
