Veracity VQL (1.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে
