Veracity VQL (1.1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Top
bo: འགོ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: About
bo: གསལ་བཤད
