Veracity VQL (1.1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: User
el: Χρήστης

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Color
el: Χρώμα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Formats
el: Μορφοποιήσεις

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: About
el: Περί
