Veracity VQL (1.1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: User
eo: Uzanto

en: Color
eo: Koloro
