Veracity VQL (1.1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Bottom
eu: Behean

en: Color
eu: Kolore

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Formats
eu: Formatuak

en: About
eu: (r)i buruz
