Veracity VQL (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Enabled
is: Virkjað

en: User
is: Brúkari

en: Color
is: Litur

en: About
is: Um
