Veracity VQL (1.1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Top
hu: Teteje

en: User
hu: Felhasználó

en: Bottom
hu: Alja

en: Color
hu: Szín

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: 3 Months
hu: 3 hónap

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Formats
hu: Formátumok

en: Date range
hu: Dátumtartomány

en: File Name
hu: Fájlnév

en: About
hu: Leírás

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: Timezones
hu: Időzónák
