Veracity VQL (1.1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Value
it: Valore

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Top
it: In cima

en: User
it: Utente

en: Bottom
it: In fondo

en: Color
it: Colore

en: Goal
it: Obbiettivo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Formats
it: Formati

en: Date range
it: Intervallo date

en: About
it: Informazioni
