Veracity VQL (1.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: User
mr: सदस्य

en: Color
mr: रंग
