Veracity VQL (1.1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
