Veracity VQL (1.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
