Veracity VQL (1.1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Top
oc: Naut

en: User
oc: Utilizaire

en: Bottom
oc: Bas

en: 3 Months
oc: 3 Meses

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Date range
oc: Interval de datas

en: About
oc: A prepaus
