Veracity VQL (1.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
