Veracity VQL (1.1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: User
tr: Kullanıcı

en: Bottom
tr: Alt

en: Color
tr: Renk

en: Goal
tr: Hedef

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Formats
tr: Biçimler

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: About
tr: Hakkında

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
