Vereinonline Auth (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: User role
pt: Grupo de utilizador

en: Authentication
pt: Autenticação

en: API password
pt: API senha

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pt: Nome de utilizador ou senha não reconhecidos. <a href=":password">Esqueceu a sua senha?</a>
