Vereinonline Auth (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Authentication
sk: Overenie

en: API password
sk: Heslo API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo. <a href=":password">Zabudli ste svoje heslo?</a>
