Vereinonline Auth (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: User role
de: Benutzerrolle

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: API password
de: API passwort

en: API URL
de: API-URL

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
de: Der Benutzername oder das Passwort sind nicht korrekt.  <a href=":password">Haben Sie Ihr Passwort vergessen?</a>
