Vereinonline Auth (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: User role
sv: Användarroll

en: Authentication
sv: Verifiering

en: API password
sv: API lösenord

en: API URL
sv: URL för API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sv: Fel användarnamn eller lösenord. <a href=":password">Glömt ditt lösenord?</a>
