Vereinonline Auth (8.x-1.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Authentication
cs: Ověření

en: API password
cs: API heslo

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
cs: Neznámé uživatelské jméno nebo heslo. <a href=":password">Zapomenuté heslo?</a>
