Vereinonline Auth (8.x-1.2-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: User role
uk: Роль користувача

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: API password
uk: Пароль API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
uk: Невідомі ім’я користувача або пароль. <a href=":password">Забули пароль?</a>
